در جهان ی امروزی که تکنولوژی و اینترنت بخش اعظمی از زمان تمام را به معطوف کرده ، کار در شبکه های اجتماعی جزو دغدغه های جذاب بسیاری از اهالی آهنگ شده کار به رقابت های گاه و بیگاه هم در این زمینه رسیده است. «اینستاگرام» به عنوان شبکه ای مجاز اما محبوب در سطح جهان ، نو ترین پدیده ایست که توانسته جایگزینی مناسب برای فیس بوک توییتر شود.

وسعت محبوبیتش جوری شده که دیگر بسیار ها از آن به عنوان رسانه ای قدرتمند یاد می کنند. در گزارش پیش رو نبرخی انداخته ایم به کار های خواننده های پاپ داخلی و پرطرفدارترین خواننده ها در غول اشتراک گذاری عکس و تصویر تا جزئیاتی جذاب را در اختیار شما قرار دهیم. جزئیاتی اعم از تعداد طرفداران هر خواننده در این شبکه اجتماعی و اینکه خواننده ها در صفحات شخصی شان بیشتر کار هایشان در چه زمینه ای است.

دانلود آهنگ جدید
1- سیروان خسروی- 668000

سلاطین صدا در اینستاگرام

«سیروان خسروی» خواننده تنظیم کننده سرشناس موزیک پاپ که بعد از انتشار قطعات «رفیق دارم زندگی رو» «به همین زودی» توانست طرفداران زیادتری را به آثار خود جلب نماید ، از محبوب ترین خواننده های شبکه مجازی اینستاگرام است. او بعد از چهره هایی چون «امیر تتلو» چند خواننده دیگر بیشترین طرفدار را در فضای اینستاگرام دارد. از دلایل اصلی این موفق یت حضـور فعلا سیروان پیش از تمام گیر شدن این شبکه اجتماعی در ایران بود که باعث شد این خواننده بتواند بسیار زود در این شبکه اجتماعی مخاطبان بسیاری را به خود جذب نماید .

این خواننده با انتشار عکس زیبا هایی از خودش در «آکروپولیس آتن» «برج ایفل»، آخرین کار هایش را به طرفداران خـبر داده است. سیروان خسروی 59 نفر را در اینستاگرامش دنبال می نماید که از آن عبارت می توان به چهره های مشهور ی چون «کاوه یغمایی»، «محسن یگانه»، «بهنام صفوی»، «محمدرضا فروتن»، «مهراب قاسم خانی» «سید محمد موسوی» اشاره کرد.

2- بابک جهان بخش- 558000


سلاطین صدا در اینستاگرام

اهمیت دوم لیست ما متعلق به «بابک جهان بخش» است. این خواننده در سال های اخیر با انتشار آلبوم هایی چون «اکسیژن»، «من و بارون» و «مدار بی قراری» کار بسیاری را در بازار موزیک کشور داشته است که اما بسیاری معتقد هستند آلبوم های اخر او چندان نتوانسته اند مورد توجه دوستدارانش قرار بگیرد. جهان بخش در آخرین پست اینستاگرامش از انتشار جدید ترین تک قطعه خود به نام «فراموش کردم» تا انتها فروردین ماه 94 داده است. این قطعه با همکاری «انوشیروان تقوی»، «آرش پاکزاد» منتشر می شود. جهان بخش در صفحه اینستاگرامش 159 نفر را دنبال می نماید که از آن عبارت می توان به «وحید طالب لو»، «محسن یگانه»، «نیکی خواجه امیری»، «رضا یزدانی»، «امید حاجیلی» و... اشاره کرد.

3- مرتضی پاشایی- 453000


سلاطین صدا در اینستاگرام

صفحه اصلی اینستاگرام مرحوم «مرتضی پاشایی» چند باری هک شده و آخرین صفحه این خواننده که در حال حاضر تحت مدیریت برادر این خواننده اداره می شود، حدود 445 هزار طرفدار دارد همچنان هم علیر اینکه چند باری این صفحه هک شد دوباره از ابتدا شروع به کار کرد، جزو پرطرفدارترین صفحات در فضای مجازی خواننده های داخلی است. آخرین اخبار رسمی این هنرمند اکثرا از طریق این صفحه تائید تکذیب می شود. پدر و برادر «مرتضی پاشایی» به واسطه همین صفحه توانسته اند طرفداران بسیاری را در صفحات شخصی شان جذب نمایند.

4- بنیامین بهادری- 468000


سلاطین صدا در اینستاگرام

«بنیامین بهادری» که با حضورش در برنامه مخصوص عید «کلاه قرمزی» سر و ولوم بسیاری در فضای مجازی به پا کرد هم در اینستاگرام بسیار فعال است. به جز بنیامین، دخترش «بارانا» هم در این صفحه حضوری فعال دارد. هرچند صفحه شخصی دختر بنیامین هم بالای صدهزار نفر طرفدار را توانسته به خود جلب نماید . «بارانا بهادری» دختر شیرین زبان بنیامین خود دارای صفحه اینستامحترم است که 118 هزار نفر او را دنبال می کنند و کم کم محبوبیتش از پدرش در حال پیشی گرفتن است. نکته جذاب صفحه اینستاگرام بنیامین تعداد بالای دنبال کننده او است که «رستاک حلاج»، «رضا صادقی»، «مرتضی پاشایی»، «علی پهلوان» جز مشهور ترین آنها هستند . گفتنی ست چندی پیش سلیم احمدی «مدیر برنامه بنیامین» خـبر انتشار جدید ترین البوم در سال 94 با نام«انفجاریه، جهان یه» را به دوستداران این هنرمند مژده داد.

5- زانیار خسروی- 404000


سلاطین صدا در اینستاگرام

درست است که سال بیشتر از کار رسمی مجاز زانیار خسروی نمی گذرد ولی او به واسطه کار غیررسمی اش در سال های قدیم طرفداران بسیاری دارد. زانیار به همراه برادرش در هفته های قدیم در اروپا به سر می برد. این خواننده در آخرین پست خود از نو ترین اجرایش در 31 فروردین در ساری داده است. این خواننده جوان فقط 52 نفر را در صفحه اینستاگرامش دنبال می نماید که «محسن یگانه»، «سام درخشانی»، «بهنام صفوی»، «کاوه یغمایی»، «سعید مدرس» جز هنرمندانی هستند که او پیگیر آنهاست.

6- محسن یگانه- 391000


سلاطین صدا در اینستاگرام

رقابت بین زانیار و محسن یگانه بسیار نزدیک است. هم اکنون که دارید این گزارش را می خوانید ممکن است جای این دو هنرمند تغییر کرده باشد. صفحه اینستاگرام یگانه این روزها حال هوای «نگاه» دختر محسن را دارد این خواننده بیشتر عکس جالب های دخترش را به اشتراک می گذارد. یگانه در این شبکه مجازی 180 نفر را دنبال می نماید که از بین آنها می توان به «سعید عرب»، «زانیار خسروی»، «علی لهراسبی»، «بابک جهان بخش»، «بنیامین بهادری» «نیکی خواجه امیری» اشاره کرد.

7- رضا صادقی- 284000


سلاطین صدا در اینستاگرام

«رضا صادقی» که ماهی از انتشار آلبوم جدید ش «فقط گوش کن» می گذرد در رتبه بعدی لیست سلاطین صدا در اینستاگرام است. صادقی در چند هفته قدیم با دعوت از دکتر ظریف به کنسرت 11 و 10 اردیبهشت خود سر ولوم عجیبی به پا کرده است. گفتنی است صادقی در صفحه اینستاگرامش 129 نفر را دنبال می نماید . از «علی کریمی»، «علیرضا قربانی»، «امیر تتلو»، «بابک جهان بخش» بگیر تا «بابک صحرایی»، «ترانه مکرم» و...

8- مازیار فلاحی- 271000


سلاطین صدا در اینستاگرام

مازیار فلاحی که آلبوم هایی چون «لعنت به من»، «قلب یخی»، «ماه هفتم» را در کارنامه هنری خوددارد از قدیمی های این شبکه در به اشتراک گذاری عکـس است. مازیار در پست های اخیر در صفحه اینستاگرامش در مورد موضوع های روز مادر، قهرمانی کشتی ایران در جام جهان ی مذاکرات هسته ای به اظهارنظر پرداخته است. این خواننده نیز تعداد دنبال کننده هایش بسیار بالاست. فلاحی 1250 نفر رادر این شبکه مجازی دنبال می نماید که بیشتر آنها طرفداران خود مازیار فلاحی هستند . فلاحی در آلبوم «تگرگ» میثم ابراهیمی به عنوان خواننده مهمان داشت.

9- فرزاد فرزین- 252000


سلاطین صدا در اینستاگرام

فرزاد فرزین برخلاف فیس بوک که بیش از یک میلیون نفر طرفدار دارد در اینستاگرام چندان نتوانسته به موفق یت فیس بوک دست یابد. ممکن است علت این موضوع را فعال نبودن فرزاد در این شبکه اجتماعی می توان عنوان کرد. این خواننده و موسیقی ساز در پست های اخیرش از انتشار سی دی کنسرت عکس ی «شوک» بوسیله شرکت هنر اول در ماه های آینده داده است. گفتنی است فرزاد فرزین 27 و 28 فروردین در تالا چیچک تبریز روی صحنه می رود. فرزاد فقط 31 نفر را در اینستاگرامش دنبال می نماید که از این لحاظ می توان او را جزو صدرنشینان لقب داد. «علی لهراسبی»، «امیر میلاد نیکزاد»، «عماد طالب زاده»، «یاحا کاشانی» جزو افرادی هستند که فرزین پیگیر اخبار آنهاست.

10- نیکی خواجه امیری- 198000


سلاطین صدا در اینستاگرام

نیکی خواجه امیری که در آخرین ماه های سال قدیم آلبوم «پاییز، تنهایی» را با همکاری «روزبه بمانی»، «هومن نامداری»، «علیرضا افکاری» منتشر کرده ، چندان در اینستاگرام فعال نیست. ولی همین کار کم او نتوانسته باعث شود او طرفداران را نداشته باشد. نیکی کار کمی در اینستاگرام دارد تهم اکنون تنها 64 عکس جالب به اشتراک گذاشته است.

خالق آلبوم «عشقی ها» در آخرین پست های در اینستاگرام به موضوعات جالبی همچون شادباش روز مادر به مادر و همسرش، تشکر از دکتر ظریف، شاد باش تولد رهبر ارکسترش «هومن نامداری» و... پرداخته است. گفتنی ست سیاحت کنستر های اروپایی خواجه امیری اردیبهشت و خرداد امسال در کشورهای انگلیس و آلمان و... برگزار می شود. نیکی در صفحه اینستاگرامش66 نفر را دنبال می نماید که از مشهور ترین آنها می توان به «زانیار خسروی»، «محسن یگانه»، «علی لهراسبی»، «علیرضا افکاری»، «بابک جهان بخش» و «بنیامین بهادری» اشاره کرد.

11- محمد علیزاده- 158000


سلاطین صدا در اینستاگرام

جدیدا عکس زیبا هایی از خواننده «دلت با منه» روی اینستاگرامش منتشر شد که حکایت از سفر ی به پاریس از طرف «محمد علیزاده» داشت. این خواننده که سال قدیم کنسرت های پرسروصدایی را در تهران روی صحنه برده بود، امسال قرار است همین روند را دنبال نماید و در تهران و شهرستان به اجرای برنامه بپردازد. او در اینستاگرام 142 هزار نفر دنبال کننده دارد پیگیر 54 نفر نیز هست. عکس زیبا های علیزاده در کنار تخت «مرتضی پاشایی» در روزهایی که این خواننده اوضاع نامساعدی داشت، از عبارت جنجالی ترین عکس زیبا هایی بود که در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

12- رضا یزدانی- 144000


سلاطین صدا در اینستاگرام

خواننده آلبوم «خاطرات مبهم» نسبتا تمام اخبار رسمی اش را از طریق صفحه خود در اینستاگرام منتشر می نماید . سلفی های گاه و بیگاهش با «علی اوجی» گاهی بازیگران سینما از دیگر عکسهایی است که در این صفحه رونمایی می شوند اما این خواننده علاقه بسیاری به انتشار عکس های گرافیکی در پیج شخصی اش دارد که از طرف طراحان مختلف حتی دوستدارانش برای انتشار در این صفحه برای وی فرستاده می شود. یزدانی حدود 138 هزار طرفدار در اینستاگرام دارد.

13- امید حاجیلی- 108000


سلاطین صدا در اینستاگرام

او بمب انرژی است. کنسرت هایش به قدری پرهیجان سرشار از انرژی مثبت است که کمتر کسی ناراضی از کنسرت های او بیرون می آید. امید حاجیلی که با لقب هایی چون «حاجیلیتو» و «بمب انرژی» از او یاد می شود، عکس جالب هایی جالب و خبرساز را در صفحاتش به اشتراک می گذارد دنبال کننده 711 نفر هست. حاجیلی جزو مودب ترین باسوادترین خواننده های حوزه موسیقی پاپ در کشور است.

14- محسن چاوشی- 69600


سلاطین صدا در اینستاگرام

محسن چاوشی ممکن است کم کارترین خواننده پاپ در اینستاگرام باشد. عمده عکس زیبا های این خواننده به پسرش «زانکو» تعلق دارد و در این بین گاهی اوقات با انتشار عکسهایی از خود، باعث شده اینستاگرامش سوت و کور نباشد و بتواند حدود 66 هزار عضو را به بگیرد. اینستاگرام در چاوشی منبع عکـس های نو این خواننده است نسبتا تمام عکس های اختصاصی او از این صفحه منتشر می شوند. او تهم اکنون کلا 50 عکـس را در صفحه اش منتشر کرده و فقط 14 نفر را پیگیری می نماید که در نوع خودش رکوردی محسوب ممی شود.

15- مهدی یراحی- 179000


سلاطین صدا در اینستاگرام


مهدی یراحی که بعد از انتشار آلبوم خوب «امپراطور» توانست تندیس بهترین آلبوم پاپ سال 1392 را در دومین جشن سالانه موزیک به دست آورد، هم جزو خواننده های فعال اینستاگرام است. یراحی این روزها در صدد انتشار سومین آلبومش به نام «مثل مجسمه» است که در این اثر با چهره های بیان موزیک پاپ چون «هومن نامداری»، «آرون حسینی»، «رستاک حلاج» و... همکاری داشته. یراحی در اکثر پست های اخیرش به دوستدارانش وعده نزدیک بودن انتشار آلبومش را داده است. مهدی یراحی 60 نفر را در صفحه اینستاگرامش دنبال می نماید که به «محسن یگانه»، «علیرضا افکاری»، «آرش پاکزاد»، «نیکی خواجه امیری» «رضا صادقی» می توان اشاره کرد.